O Alfa Korepetycje

Jeżeli szukają Państwo doświadczonego nauczyciela matematyki jak i przedmiotów związanych z budownictwem trafili Państwo na odpowiednią osobę.

Jestem absolwentką Wydziału Budownictwa na Politechnice Opolskiej. Studia zapewniły mi odpowiednią wiedzę w zakresie matematyki jak i przedmiotów technicznych związanych z budownictwem. Korepetycji udzielam od 15 lat. Przez ten czas zdobyłam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych. Udzielałam korepetycji licealistom, gimnazjalistom jak i tym najmłodszym zaczynającym naukę w szkole podstawowej. Od 2014 roku prowadzę również zajęcia ze studentami. Pracowałam zarówno z uczniami uzdolnionymi, u których rozwijałam zainteresowania matematyczne przygotowując do konkursów i olimpiad jak i z uczniami mającymi trudności, cierpliwie tłumacząc i nadrabiając wszelkie zaległości, dążąc do uzyskania przez niech jak najlepszych wyników w szkole.

Matematyka jest moją pasją i często zarażam nią moich uczniów. Korepetycje odbywają się w moim mieszkaniu na Bliskim Zaodrzu w Opolu, w miłej i przyjaznej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć zawsze dopasowuje do charakteru i potrzeb konkretnego ucznia. Lekcje przynoszą oczekiwane rezultaty gdyż młodzież podnosi swoje oceny i co najważniejsze rozumie przerobiony materiał. Mogę pochwalić się stuprocentową zdawalnością swoich uczniów - poczynając od testu po podstawówce, poprzez maturę podstawową i rozszerzoną, na kolokwiach i egzaminach kończąc.

Zapraszam serdecznie na korepetycje cykliczne jak i doraźne oraz kursy maturalne prowadzone w bezstresowej atmosferze.

plakat
aleksandra - new
DSC_0233
logo new
DSC_0100
previous arrow
next arrow